wtorek, 23 marca 2010

Zapraszam do mysiej doliny
Kocham książki dla dzieci z pięknymi wypracowanymi ilustracjami. Lubię kiedy obrazki są naszpikowane szczególikami, zwłaszcza kiedy dotyczy to przedstawianych wnętrz.
Od razu włącza mi się wyobraznia i wchodzę w książkowy świat.Jest to jedna z moich cech która towarzyszy mi od dziecka. Piękna ilustracja nietylko cieszy zmysły ale działa na mnie bardzo inspirująco. Od razu chcę coś tworzyć, zmieniać, przestawiać.
Książki z serii "Brambly hedge "autorstwa Jill Barlkem, opowiadające o mysiej dolinie to prawdziwy raj dla moich oczu. Treść choć przyjemna nie jest tu najistotniejsza, choć zapewne zachwyci niejedną małą dziewczynkę. Tym starszym polecam szczególnie wspaniałe, bogate ilustracje, oraz piękną angielską porcelanę zdobioną motywami z tej serii uroczych książeczek. Sama jestem zagorzałą kolekcjonerką. Mam już wszystkie książki ,a teraz kompletuje serwis.Niestety zarówno książeczki jak i piękne przedmioty do domu nie są dostępne w naszych sklepach. Przynajmniej mi nigdy nie udało się żadnej upolować w Polsce. Polecam jednak serwis ebay,oraz inne zagraniczne witryny.

3 komentarze:

 1. Bardzo Ci dziękuję za odwiedziny!
  Obejrzałam zdjęcia Twojego domku na pasku bloga -bardzo mi się u Ciebie podoba!
  Dopisuję Twojego bloga do moich ulubionych!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję i zapraszam ponownie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytam Twojego bloga hurtem i "wstecz", więc dziś natrafiłam na ten wpis. Jestem szczęśliwą posiadaczką kilku talerzyków z tymi myszkami - upolowałam je w "sklepie drugiej szansy" ;))))).

  OdpowiedzUsuń