czwartek, 10 lutego 2011

Razem


Cenię dowcip,inteligencję i własny styl....
tkliwość i czułość dla innych...
sympatię dla słabszych,
wzruszenie i......
delikatność,
dobry gust,
dyskrecję,
szacunek dla starszych,
miłość do dzieci,
Jednak moim magicznym słowem ,
poruszającym najczulsze struny mojego twardego serca
jest

razem


na odwrocie tego słowa piszę "zawsze",
a wszystko wokół niech płynie....................


A jakie jest Twoje magiczne słowo ?

15 komentarzy:

 1. nie wiem muszę pomyśleć dobre wyzwanie

  OdpowiedzUsuń
 2. i koleny post z przeslaniem....niesanowite, jak potrafisz mysli ubrac w slowa...
  a co do slow, magieczne slowo???hmm, pewnie bede malo orginalna, ale dla mnie to byly, sa i beda 3 slowa: WIARA,NADZIEJA I MILOSC...te trzy, jakze proste i byc moze banalne, "obchodzone" slowa...kryja w sobie niezmierzone glebie ludzkich uczuc...
  pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Madziu tak samo jak ty "Razem czyli moja rodzina". Nadal jesteś dla mnie ogromną zagadką. w grudniu odczytywałam twe posty jako osoby z wielkim optymizmem, szalonej, nawet z lekka lekkoducha, w okolicach świąt odkryłam twą wrazliwość i rodzinność, wielkie serce pełne miłości, a teraz już prawie wiem jaka jesteś, a jednak myślę, że mnie (nas) jeszcze zaskoczysz.

  OdpowiedzUsuń
 4. moim magicznym slowem jest(sa) rownowaga i madrosc...
  ale tak sobie mysle,ze gdy bede, moze kiedys, miala rodzine to magiczne slowa moje moga ulec zmianie, zamianie, przemianie... dzis jest to madrosc i rownowaga

  OdpowiedzUsuń
 5. To piękne słowo i takie dobre! :)
  Czuję się szczęśliwa jak wszyscy jesteśmy razem w domku.Niestety czas leci nieubłaganie i życie przynosi nam coraz to inne koleje losu...
  Teraz muszę radzić sobie z tęsknotą ale raz na jakiś czas mam wielkie w domku święto i jesteśmy znowu razem. Wtedy jestem najszczęśliwszą Duszyczką na świecie. I dzisiaj jest ten dzień, dziś będę szczęśliwa! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. moje słowo to chyba spokój-ale mam teraz zagwozdkę!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje magiczne slowa to rodzina, milosc, szacunek...do tego dodalabym blysk w oku i zawadiacki usmiech...i to ja! W wielkim skrocie! Sciskam mocno!

  OdpowiedzUsuń
 8. A takiego jednego słowa to nie mam! Za to mam zbiór słów ale wszystkie dotyczą jednego - miłości! :) To dokończenie mojego komentarza, buźka! ;)
  P.s
  Lubię oglądać Wasze zdjęcia...

  OdpowiedzUsuń
 9. Madziku, widzisz jakoś wcześniej nie próbowałam tego definiować, ale jak się tak zastanowię, to na pewno podobnie jak u Ciebie - rodzina, miłość, radość, spokój... no i to magiczne słowo "razem", bo to nadaje całemu życiu sens:)
  Cudne fotki te Wasze chwile razem:)
  Buziaki piątkowe, yeeeaaah:))
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 10. Ależ dałaś do myślenia. Po zastanowieniu (długim)powiem,że nie wiem. Za dużo słów, nie wiem, które odrzucić. Gdy jest źle powtarzam "kiedyś będę się z tego śmiać", kiedy jest dobrze, chce się do wszystkich śmiać i wtedy jest to "uśmiech". A tak na dobre i na złe ważne jest dla mnie "bezpieczeństwo".

  A za kilka godzin pewnie będę chciała wpaść tu i napisać zupełnie coś innego. :))))

  OdpowiedzUsuń
 11. Mnie też dałaś do myślenia...ja ostatnio na każdy rok mam inne słowo...na ten rok brzmi ono CIERPLIWOŚĆ...niestety w pewnych sprawach muszę się w nią uzbroić i staram się przyjąć to w naturalny sposób! piękna Twoja rodzina:))

  pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 12. Hm a to ciekawe.Chyba-razem, napewno razem.Tyle że to słowo dla każdego znaczy coś innego.W naszym przypadku tak wybraliśmy i pokierowaliśmy naszym życiem że od 24 lat dni kiedy byliśmy oddzielnie można policzyć bez tudu jest ich kilkadziesiąt .My jesteśmy razem 24 godziny na dobę.Teraz trochę się to zmieniło przez to że dzieci studjują i są poza domem ,ale dla nas dwojga teraz jest jeszcze bardziej razem.W naszym pustkowiu ,,lesie" zawsze mamy tylko siebie,ZAWSZE RAZEM :)))

  OdpowiedzUsuń
 13. Długo się zastanawiałam, Madziko.
  I nie wiem, jakie jest JEDYNE moje.

  Kilka bym mogła:
  Miłość
  Lojalność
  Radość życia
  Tolerancja
  Bliskość

  cholernie patetycznie to brzmi...
  co ja na to poradzę ;-))

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj Madziu. Dla mnie to "zdrowie" bo o nie ostatnio walczę. Jest też ważne dla moich dzieci i męża. Ja osobiście czuję,że jak się je posiada to wszystko można zdobyć i osiągnąć.
  Mamy wtedy siłę,aby zwalczać przeciwności losu. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziewczyny kochane,dziękuję za Wasze słowa,bardzo osobiste czasami....i za ciepłe komentarze dotyczące mojej rodziny.:0)

  OdpowiedzUsuń